niedziela, 30 września 2012

September

Hej. Dziś notka i kilka zdjęć z wczoraj.
Hejterzy-  zazdrośni ludzie niepotrafiący cieszyć się czyimś sukcesem, którzy za wszelką cenę chcą podnieść swoją samoocenę krytykując innych na portalach społecznościowych- oczywiście anonimowo. Nie mają odwagi powiedzieć co o nas myślą prosto w oczy. Czemu? Bo boją się, nie wiedzą jak zareagujemy i wolą pozostać anonimowi. Często niszczą innym życie poprzez to co robią, wytykając im błędy, a nie zwracają uwagi na swoje zachowanie. Często hejterami są nasi "przyjaciele", którzy wykorzystując możliwość anonimowości w internecie wytykają nam wszystkie  możliwe wady. Według mnie, takie zachowanie jest płytkie i żałosne. Nie rozumiem co daje ludziom takie wypisywanie...wyżywają się, wyładowują emocje? Może i tak, ale jeśli kogoś nie lubisz to nie znaczy, że możesz go oceniać w taki sposób, tym bardziej, że większość rzeczy, które piszą hejty jest nieprawdą.

Oto zdjęcia:


Martyna

12 komentarzy:

 1. Heh, mocne słowa i prawdziwe ;) Ja mam często komentarze od anonimów i w sumie nawet na nie zwracam uwagi, bo wiem kto je pisze. A jak ktoś lubi mi nabijać oglądalność i komenty to proszę bardzo. Według mnie, nie ma co się przejmować hejterami, bo są tchórzami, którzy boją się ujawnić i nie mają odwagi potem spojrzeć w oczy.
  Super zdjęcia ;] Pozdrawiam :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dobrze określone pojęcie "hejterzy" ;).
  Like it!

  OdpowiedzUsuń
 3. Hejterzy sa straszni!
  Fajne zdjęcia ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. obserwuję i liczę na rewanż ;) pozdrawiam ;))

  OdpowiedzUsuń
 5. Hejterzy są zakompleksieni i myślą, że w ten sposób podniosą swoją samoocenę kosztem kogoś innego, żałosne to ale prawdziwe ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. fajny blog, fajne zdjecia :)
  Zapraszam do siebie :*
  obserwuje, licze na rewanż :D

  OdpowiedzUsuń
 7. trafiłam tu z ModnejPolki i muszę przyznać, że prowadzisz naprawdę ciekawy blog! chętnie będę zaglądać tu częściej. mam nadzieję, że mój zainteresuje Cię też i dodasz go do obserwowanych ;) http://mademoiselle-brigitte.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Cała prawda o hejterach... no, ale nic na nich nie poradzimy. Byli, są i będą.
  + przystojnego masz kolegę haha. xd

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo ładne zdjęcia :) jakiego aparatu używacie? Ostatnio zastanawiam się nad kupieniem i mam nadzieję, że cos doradzicie :D i w stu procentach zgadzam się z słowami o hejterach. Ludzie, którzy nie potrafią cieszyć się sukcesem innych.
  + jeśli nie macie nic przeciwko to zapraszam na mojego bloga - dopiero zaczynam "karierę" bloggera i chcę sie trochę wybić. Pozdrawiam i przepraszam za SPAM :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo fajne outfity i zdjęcia ;D super blog xd
  Obserwujemy ? ;>
  Odp pod moją notką :)
  welcome-in-my-live.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. zapomniałam: http://adropintheoceanx.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń